Hakkımızda

İŞLETMELER İÇİN EN İYİ FİKİRLERİ YARATIyoruz

HAKKIMIZDA

Profesyonel ekibimiz ile birlikte size özel çözümler üreterek sürdürülebilir başarınızın zemini oluştururuz. Bir şirketin tüm ihtiyaçları doğrultusunda bir çok danıþmanlık hizmeti sunan İLK-İZ Proje ve Danışmanlık, ile şirket, kurum ve kuruluşlara üstün kalite standartlarında hizmet sunmaktadır. Kurumsal Danışmanlık hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Misyonuz & Vizyonumuz

Etik; doğru ile yanlışı, haklı ile haksızı, iyi ile kötüyü, adil ile adil olmayanı ayırt etmek, doğru ve haklı olduğumuz şekilde gerekenleri yapmaktır. Yani, kısaca; iş dünyasındaki davranışlara rehberlik eden ilkeler ve değerler bütünüdür. Kurumlar ve şirketler; farklı olmak, değişmek, yaşamlarına - sahip olamadıkları değerler katmak, farklı başarıları ve mutlulukları yaşamak, amaç ve hedeflerine ulaşmak isterler.

MÜKEMMEL İŞ PLANLAMA FİKİRLERİ

Bursa

Düzce

KARABÜK

watch american horror story online, watch dominion online, watch empire online, watch game of thrones online, watch glee online, watch gossip girl online, watch how i met your mother online, watch keeping up with the kardashians online, watch limitless online, watch mr robot online, watch power online, watch quantico online, watch scandal online, watch the black list online, watch the flash online, watch the originals online, watch the strain online, watch the walking dead online, watch young and hungry online, watch american dad online